Step by Step Long-Timer-Liner

Interesuje Cię makijaż permanentny?

Chcesz być specjalistą od makijażu permanentnego tylko w wybranej, wąskiej dziedzinie: usta, oczy lub brwi? A może chcesz rozłożyć swoją naukę na 3 etapy i krok po kroku dążyć do zawodu profesjonalnego linergisty?
Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nowy program szkoleń dla początkujących linergistów metody Long-Time-Liner: Step by Step Long-Time-Liner.

Szczegóły szkolenia:

Interesujesz się szkoleniem?

W chwili obecnej wiele osób chce się kształcić tylko w obrębie jednego zagadnienia i wykonywać tylko jeden rodzaj zabiegów, czyli np. makijaż permanentny ust. Inne osoby chcą wykonywać tylko makijaż permanentny brwi czy oczu. Z myślą o takich osobach wprowadziliśmy trzydniowe tematyczne szkolenia, które kończą się certyfikatami:


Step by Step Long-Time-Liner to indywidualne 3-dniowe szkolenie, które przygotuje Cię do wykonywania zabiegów w obrębie jednego z trzech zagadnień: makijażu permanentnego oczu, ust lub brwi. Podczas całego szkolenia pracujesz z trenerem, który poświęca Ci całą swoją uwagę i przekazuje swoje doświadczenie!

Szkolenie zawiera wszystkie elementy teorii i praktyki niezbędne do rozpoczęcia samodzielnych zabiegów makijażu permanentnego. Musisz jednak posiadać zdolności manualne i wyczucie estetyki.

Krok po Kroku – perspektywy rozwoju zawodowego

Szkolenie Step by Step Long-Time-Liner może być traktowane jako osobne jednorazowe szkolenie lub jako początek do kariery w marce Long-Time-Liner. Po zakończeniu pierwszego kroku, czyli dowolnego szkolenia możesz przejść kolejne. Jeśli uznasz, że chcesz zdobyć kolejne umiejętności możesz to zrobić! Po skończeniu każdego kolejnego kroku otrzymasz kolejny certyfikat i uprawnienia do wykonywania zabiegów.

Krok po Kroku do Licencji 1 Long-Time-Liner

Step by Step Long-Time-Liner to cykl trzech szkoleń, które mogą prowadzić Cię do zdobycia Licencji 1 Long-Time-Liner. Jeśli uznasz w drodze rozwoju osobistego, że chcesz poszerzać swoje kompetencje i zdobędziesz wszystkie trzy licencje stylisty możesz przystąpić do egzaminu końcowego i zdobyć certyfikat Licencja 1 Long-Time-Liner.

Trzy szkolenia Step by Step Long-Time-Liner możesz potraktować jako drogę do Licencji 1 w etapach. Chcesz rozłożyć naukę w czasie? Chcesz rozbić szkolenie Licencja 1 na trzy etapy? Step by Step Long-Time-Liner Ci to umożliwia!

Program szkolenia:

prezentacja najnowszej metody pigmentacji
przedstawienie akwarelowej serii barwników do ust, ich właściwości i możliwości łączenia kolorów
innowacyjne techniki pigmentacji wykorzystujące
nadprogramowa wiedza zarówno w zakresie teorii i praktyki
indywidualny trening polegający na odpowiednim ułożeniu linera, ręki, napięcia okolicy zabiegowej powodujący lekkość osadzania pigmentu w skórze poprzez zastosowanie techniki Pixel Lips

zadzwoń do nas i Zacznij spełniać marzenia

Zarezerwuj szkolenie