Licencja 1

Tutaj znajdziesz 'krótki opis' szkolenia

Szczegóły szkolenia:

Interesujesz się szkoleniem?

Najlepsza oferta na rynku!

Podstawowa licencja uprawniająca do wykonywania zabiegów pigmentacji estetycznej ust, oczu i brwi metodą Long-Time-Liner.

Szukasz ciekawej i kreatywnej pracy lub sposobu na biznes? Masz poczucie piękna i stylu?Zostań linergistką metody Long-Time-Liner® i zajmij się zawodowo makijażem permanentnym! Jeśli masz wykształcenie kosmetyczne lub jeśli posiadasz zdolności manualne i wyczucie piękna to zawód linergistki jest właśnie dla Ciebie! Kurs makijażu permanentnego Licencja 1 Long-Time-Liner jest przeznaczone dla osób początkujących. Daje Ci możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych w pracy linergistki. Podstawowe szkolenie z metody Long-Time-Liner® Conture® Make-up składa się z dwóch modułów. Pierwszy etap to nauka rysunku wstępnego, drugi to właściwe szkolenie na linergistkę.

I etap

Nauka techniki rozrysunku makijażu permanentnego

Opanowanie umiejętności rysowania to podstawowy etap na drodze przygotowywania się do zawodu linergisty. Bez opanowania rozrysunku wstępnego nie będziesz w stanie dobrze wykonać makijażu permanentnego. Rysunek wstępny pozwoli Ci również wykonać wstępną wizualizację makijażu permanentnego dla przed zabiegiem. Dzięki niej będziesz mogła zaprezentować przewidywany efekt zabiegu makijażu permanentnego swojej Klientce. Unikniesz w ten sposób niepowodzenia. Podczas szkolenia nauczysz się:

  • dobierania kształtu i barwy makijażu do indywidualnego typu urody klientki
  • rysunku kształtu brwi
  • rysowania konturu ust oraz ich wypełniania
  • rysunku rozświetlania ust metodą liplight
  • rysowania kresek na powiekach dolnych oraz dekoracyjnych kresek na powiekach górnych

II etap

Praktyczna nauka pigmentacji estetycznej i korygującej

Po mistrzowskim opanowaniu techniki rysowania nauczymy Cię techniki pigmentacji z wykorzystaniem urządzenia do makijażu permanentnego Long-Time-Liner® Conture® 2000. Na początku metody pigmentacji ćwiczone są na specjalnych szablonach szkoleniowych imitujących skórę człowieka. W ten sposób zapoznasz się z pracą urządzenia do pigmentacji, wypracujesz odpowiednią technikę i wprawną rękę. W kolejnej części szkolenia będziesz mogła wykonywać zabiegi makijażu permanentnego na modelkach.  Zabiegi odbywają się pod stałym nadzorem trenera. Nauczymy Cię różnych rodzajów pigmentacji:

  • pigmentacji brwi metodą włoskową, cieniowania i ombre
  • pigmentacji konturu ust i ich wypełniania
  • rozświetlania ust metodą liplight
  • pigmentowania kresek zagęszczających linię rzęs i dekoracyjnych na powiekach górnych oraz kresek na powiekach dolnych

zadzwoń do nas i Zacznij spełniać marzenia

Zarezerwuj szkolenie